İşyeri Kamera Güvenlik Sistemi

İşyeri Kamera Güvenlik Sistemi

İşyeri için güvenlik kamera sistemi. İşyeri Güvenlik Kamera Sistemleri. İşyeri için Güvenlik Kamerası Fiyatları.

İşyeri Kamera Güvenlik Sisteminde, en uygun ürünleri seçebilmek için dikkat edilmesi gereken husus kabloların geçiş güzergahından ziyade odanızı en net ve en geniş açı ile görebilecek noktaların belirlenmesidir.

Uygun ürünün belirlenmesi, oda, departman veya bölümler içerisinde daha fazla yani daha geniş alan görmenize olanak tanır.

Bu durumdan sonra dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise, kameranın gövdesi yani (model) kamera kasasıdır. İşyerinizin estetiğini bozmayacak ve montaj noktalarında çok sırıtmayacak tarzda bir gövde seçilmesi göze de hitap edecektir.

Ürün seçiminizden sonra, montaj yani kurulum aşamasında dikkat edilmesi gereken en ama en önemli bir hususta kablo geçiş güzergahlarında veya kablo kanalı montaj noktalarında KOLON ya da KİRİŞLERİN delinme-me-sidir. Montaj uygulamasında bina sağlığı için bu hususa dikkat edilmesi çok önem arz etmektedir.

Ürünlerinizin belirlenmesi, Fiyat teklifi ve taksit seçenekleri için ÜCRETSİZ KEŞİF hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmetinde, Demo ürün sunumu ile kameraların görüntülerini canlı olarak görebilir ve seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hizmetlerden yararlanmak için hemen bizi arayabilirsiniz. 0541 905 34 24

Scroll